ZF SW vývojář pro diagnostiku in Plzen, Czech Republic

SW vývojář pro diagnostiku

Corporate - Z Function

38710BR

Job Description

Hledáme SW vývojáře, klidně juniora, který se bude zabývat implementací diagnostického komunikačního protokolu do SW pro převodovky a pohonné systémy nákladních vozů, autobusů, stavebních strojů apod.

S rostoucími požadavky na diagnostiku poroste i náš nový kolega. Nejprve začne s jednoduššími úkoly, jako je modifikace stávající verze. Jakmile se v oboru zorientuje, začne vymýšlet a implementovat také nové funkce.

Co Vás čeká?

  • Komunikace se zákazníkem a analýza požadavků na SW,

  • návrh řešení a implementace komunikačního protokolu v jazycích C a C++,

  • integrace a testování softwaru pokročilými nástroji (Vector),

  • spolupráce s experty v oboru v rámci ZF skupiny.

Jakmile získáte zkušenosti, můžete se zaměřit také na další témata a prohlubovat znalosti v oblasti vývoje SW pro automotive, případně se posunout do role koordinátora projektů.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod. ,

  • znalost programovacího jazyka C, C++ (nebo znalost jiného a ochota se C / C++ naučit),

  • komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),

  • zkušenosti v oblasti vývoje SW (alespoň v rozsahu VŠ studia),

  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Výhodou:

  • znalosti v oblasti vývoje softwaru v reálném čase pro automobilové komponenty.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,

  • spolupráci na mezinárodních projektech,

  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,

  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),

  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,

  • home Office a 25 dní dovolené,

  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,

  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,

  • dotované stravování ve firemní kantýně.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic