ZF Konstruktér odlitků pro převodové skříně in Plzen, Czech Republic

Konstruktér odlitků pro převodové skříně

Corporate - Z Function

38707BR

Job Description

Do oddělení mechanické konstrukce hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu se zaměřením na konstrukci odlitků převodových skříní pro industriální a automotive aplikace (vleky, lanovky, traktory, osobní i nákladní auta).

Co Vás čeká?

  • návrh odlitku (se zohledněním konstrukce produktu, zástavbových rozměrů, atd.),

  • zapracování konstrukčních změn do dokumentace,

  • práce s 3D CAD softwarem Creo a databází dílů a dokumentů,

  • aktivní komunikace se zákazníky (řešení problémů, reakce na dotazy, atd.),

  • příležitostné služební cesty.

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření, případně SŠ s praxí

  • technické znalosti v oblasti konstrukce plastových/kovových odlitků, znalost procesů odlévání

  • zkušenost s 3D CAD systémy (zaškolení do Creo možné)

  • komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),

  • zodpovědnost za svěřené úkoly (termíny, kvalita), smysl pro detail

  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,

  • spolupráci na mezinárodních projektech ,

  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,

  • jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),

  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,

  • Home Office a 25 dní dovolené,

  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,

  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,

  • dotované stravování ve firemní kantýně.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic