ZF HW vývojář in Plzen, Czech Republic

HW vývojář

Corporate - Z Function

39469BR

Job Description

Příležitost pro HW vyvojáře nabízíme v tymu, ktery navrhuje elektronické řídící jednotky do převodovek osobních či nákladních automobilů, ale třeba také řídící jednotky využívané v elektromobilech.

Co Vás čeká?

  •  Nárh analogovych, digitáních a kombinovanych obvodů v oblasti automotive,

  •  analyza a specifikace systémovych a hardwarovych poždavků a jejich implementace v návrhu,

  •  podpora při uvedení do provozu, testování a kvalifikace hardwaru,

  •  simulace schémat zapojení,

  •  provádění a podpora designové FMEA.

Jaké znalosti a zkušnosti se Vám budou hodit?

  •  Vzdělání v oboru elektrotechnika nebo podobné,

  •  znalosti v oblasti návrhu analogovych a digitálních systémů,

  •  zkušenosti s návrhovymi (Eagle nebo Altium) a simulačními SW (LT spice…),

  •  samostatny systematicky a analyticky způsob práce,

  •  komunikativní znalost anglického jazyka .

Co nabízíme?

  •  Zašolení a možost osobního rozvoje,

  •  flexibilní pracovní dobu a časové konto,

  •  Home Office 5 dní v měsíci a 25 dní dovolené,

  •  jazykové kurzy (AJ, NJ) v pracovní době,

  •  roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výonu,

  •  přspěvky na dopravu, penzijní/žvotní pojištění, stravování,

  •  a další.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic