ZF HW tester in Plzen, Czech Republic

HW tester

Corporate - Z Function

39470BR

Job Description

Na pozici HW testera se u nás můžeš zabývat testováním řídících jednotek do automatickych převodovek nebo elektoromobilů.

Co Vás čeká?

  • Analyza komplexních zákaznickych požadavků a standardizovanych norem

  • Návrh, implementace a provádění testů HW

  • Vyhodnocení a analyza výsledků ve spolupráci s dalšími ZF vyvojovými centry a zákazníky

  • Sledování, analyza a řešení problémů

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?

  • VŠ vzdělání v oborech elektrotechnika nebo podobné (i absolvent), případně SŠ s praxí

  • znalost tvorby elektrotechnickych schémat

  • komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovymi kurzy)

  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup

Vyhodou:

  • Znalost automotive sběrnic (CAN, FlexRay) a standardů (OBD, UDS..) výhodou

Co nabízíme?

  • Zaškolení a možnost osobního rozvoje,

  • flexibilní pracovní dobu a časové konto,

  • Home Office 5 dní v měsíci a 25 dní dovolené

  • jazykové kurzy (AJ, NJ) v pracovní době,

  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle vykonu,

  • příspěvky na dopravu, penzijní/životní pojištění, stravování a další.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Plzen

State

Plzensky kraj

Country

Czech Republic