ZF Projektant výrobních a testovacích zařízení in Klastrec nad Ohri, Czech Republic

Projektant výrobních a testovacích zařízení

GDF - Human Resources

33978BR

Job Description

Pracuj pro ZF, jednoho z nejvýznamnějších automotive dodavatelů, na významných automotive inovacích.

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů automobilových komponent na světě? Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně do stávajících týmů, ale i pro zcela nové projekty.

Co Vás čeká?

  • projektování rozšíření a optimalizace specifických výrobních zařízení

  • podpora při stanovování technických požadavků

  • spolupráce při hledání řešení v otázkách kvalitativních a provozních požadavků

  • organizace a provádění servisních zásahů a optimalizací

  • poskytování podpory od pilotu projektu po uvedení do sériové výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenosti v oboru industrializace specifických výrobních zařízení

  • znalost NJ na komunikativní úrovni

  • vysoké pracovní nasazení, schopnost se prosadit

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

  • ochota cestovat – roční zaškolení v Německu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • motivující platové ohodnocení

    1. a 14. plat
  • týden dovolené navíc

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijn- připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)

  • jazykové kurzy

  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Manufacturing

City

Klastrec nad Ohri

State

Ustecky kraj

Country

Czech Republic