ZF Stażysta w Dziale Jakości in Czestochowa, Poland

Stażysta w Dziale Jakości

GDF - Human Resources

36823BR

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej;

  • Przygotowywanie raportów i analiz;

  • Wsparcie w analizie części gwarancyjnych oraz reklamacyjnych

  • Wsparcie w procesie 8D

  • Wsparcie w pomiarach laboratoryjnych

  • Udział w audytach na liniach produkcyjnych;

  • Wsparcie inżynierów Działu Jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziana: wiedza z zakresu zarządzania jakością;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • Kontakt z techniką na światowym poziomie;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Co-op Student

Functional Area

Co-op/Student Openings

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran