ZF Software Integrator in Czestochowa, Poland

Software Integrator

Division A - GEE – Engineering – Electronics

39156BR

Job Description

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji dla systemów wbudowanych

  • Integracja komponentów oprogramowania w ramach projektu zgodnego z architekturą AUTOSAR

  • Monitorowanie i rozwój procesu ciągłej integracji oprogramowania opartego o Jenkins’a

  • Dokumentowanie działań prowadzonych w ramach procesu opartego o Automotive SPICE

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektronika, informatyka lub pokrewne

  • Znajomość języków programowania C lub / oraz C++ Mile widziana znajomość procesu kompilacji oprogramowania oraz jego automatyzacji (np. make, bash)

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, GIT, MKS / PTC Integrity)

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (B2)

  • Mile widziana znajomość języków skryptowych

Otrzymasz od nas:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej

  • Szansę pracy w międzynarodowym zespole

  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie)

  • Pakiet relokacyjny

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy i możliwość pracy zdalnej

Required Education and Experience

Educated to degree standard in relevant discipline

Experience and Skill Requirements

Good interpersonal and communication skills

Knowledge of any present programming language

Analytical way of thinking, creative approach to problem solving

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland