ZF Koordynator Zmian Inżynieryjnych in Czestochowa, Poland

Koordynator Zmian Inżynieryjnych

Division A - Engineering - OSS

36609BR

Job Description

Zadania na stanowisku:

  • Analiza i procesowanie dokumentacji inżynieryjnej w elektronicznym systemie Windchill;

  • Tworzenie list materiałowych na podstawie finalnej dokumentacji inżynieryjnej w systemie SAP;

  • Audytowanie list materiałowych na podstawie finalnej dokumentacji inżynieryjnej;

  • Obsługa podstawowych systemów informatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość programów SAP, Windchill;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT, itp.).

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland