ZF Inżynier Prototypowni - ds. Koordynacji zadań lokalnych in Czestochowa, Poland

Inżynier Prototypowni - ds. Koordynacji zadań lokalnych

Division A - Engineering - OSS

36755BR

Job Description

Obowiązki:

  • Koordynacja zleceń prototypowych zewnętrznych, wewnętrznych w Centrum Inżynieryjnym Pasów Bezpieczeństwa;

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów technologicznych w obszarze prototypowni;

  • Współdefiniowanie odpowiednich narzędzi i pomocy warsztatowych niezbędnych dla poprawnego wykonania zleceń prototypowni;

  • Wdrażanie monitorowanie standardów jakościowych w prototypowni;

  • Planowanie pracy warsztatu;

  • Nadzór nad magazynkiem podręcznym części prototypowych oraz koordynacja zleceń w programie SAP;

  • Realizacja wysyłek gotowych prototypów lub części.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane mechaniczne;

  • Znajomość języka angielskiego i / lub języka niemieckiego;

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi tj. suwmiarka, mikrometr;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Mile widziane doświadczenie przy montażu pasów bezpieczeństwa;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet MY BENEFIT

  • Pakiet socjalny;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland