ZF Globalny Inżynier Procesu in Czestochowa, Poland

Globalny Inżynier Procesu

Division A - Global Occupant Safety Systems

36333BR

Job Description

Obowiązki:

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych w zakładach produkujących pasy bezpieczeństwa

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji standaryzującej procesy produkcyjne

  • Nadzór nad implementacją standardów produkcyjnych we wszystkich zakładach dywizji pasów bezpieczeństwa

  • Inicjowanie działań korygujących

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze inżynierii procesu lub technologii

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne, zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji.

  • Rozbudowany system szkoleń.

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

  • Stabilne zatrudnienie

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland