ZF Developer testów - Tester automatyczny in Czestochowa, Poland

Developer testów - Tester automatyczny

Division A - GEE – Engineering – Electronics

36746BR

Job Description

Obowiązki:

Twoim głównym obowiązkiem będzie pisanie testów w Pythonie, debugowanie ich, uruchamianie oraz raportowanie.

Ale aby pisać dobre testy będziesz musiał/a się bardzo dużo uczyć: o inżynierii oprogramowania, o testowaniu i technikach testowania, o testowanej funkcjonalności, o środowisku które będziesz używał/a.

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, elektroników, informatyków, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi.

Osób dociekliwych, chcących programować w Pythonie, lubiących rozwiązywać problemy.

Każde doświadczenie w testowaniu mile widziane.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programowania, najlepiej w Pythonie (ale nie jest to „must have”);

  • Podstawowa znajomość elektroniki;

  • Komunikatywny język angielski.

Co oferujemy:

  • Wsparcie finansowe przy relokacji do Łodzi;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Opiekę medyczną, kartę MyBenefit oraz pakiet socjalny;

  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Engineering

City

Czestochowa

State

Slaskie

Country

Poland