ZF Koordynator ds. Jakości in Częstochowa, Poland

Koordynator ds. Jakości

Division A - Global Occupant Safety Systems

39215BR

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie istotnych problemów jakościowych z obszarów produkcji w zakładach PSS za pomocą zaawansowanych narzędzi jakościowych (Shainin Red X, Engineering Statistic, itp.);

  • Prowadzenie działań w zakresie zespołów interdyscyplinarnych oraz współpraca z klientami/dostawcami w celu rozwiązania problemów;

  • Prowadzenie coachingu/szkoleń dotyczących zaawansowanych metod rozwiązywania problemów;

  • Identyfikacja możliwości poprawy wyrobów oraz istniejących procesów na podstawie analiz występujących błędów i ich kosztów;

  • Dalszy rozwój w zakresie tematyki rozwiązywania problemów;

  • Stosowanie Lessons Learned oraz wspieranie projektów i działań z tego zakresu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Doświadczenie w obszarze jakości w przemyśle motoryzacyjnym – min. 5 lat;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów jakościowych;

  • Ogólna wiedza z zakresu metrologii;

  • Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;

  • Znajomość metod i narzędzi Six Sigma;

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Praca w międzynarodowym zespole;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

Required Education and Experience

Experience and Skill Requirements

Position Status

Salaried Full-Time

Functional Area

Quality

City

Częstochowa

State

Slaskie

Country

Poland